ZUNOJednoho krásného dne se v Raiffeisen Bank International sešlo několik chytrých lidí, kteří si položili otázku: Nemohlo by být bankovnictví jednodušší a modernější? Mohlo, odpověděli si. A tak začalo vznikat ZUNO. Model online banky, která funguje po boku své „mateřské“ banky, mají už v několika zemích. Nyní ho přinášíme i do střední a východní Evropy. V čem je ZUNO jiné? Je otevřené a přímé. Nemluví typickým bankovním jazykem. Nenutí vás někam chodit, když potřebujete něco vyřídit. A vždycky víte, na čem jste. Myslíte, že je to nemožné? Kdepak. Opravdu chceme udělat všechno tak, aby ZUNO mohl mít každý rád. A hlavně aby vám zůstalo víc času pro sebe. Less bank, more life. To je ZUNO banka.

Česká spořitelna půjčky jsou vhodné jak pro podnikatele tak pro běžné občany. Česká spořitelna je největší tuzemská finanční instituce.

Kde najdete Zuno

Ať jste, kde jste, ZUNO je vždy všude. V každém počítači nebo mobilu připojeném k Internetu. Naše služby můžete využívat, kdykoliv vás napadne. Svoje peníze máte vždy pod kontrolou – v pátek jako ve svátek, ve dne jako v noci. Online banking a call centrum fungují 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a stejně tak i chat.

Servis24 přihlášení vám umožní snadný online přístup k vaším financím. Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na iPhonu.

Zuno zóny

Chcete vidět ZUNO na vlastní oči? Zaskočte za námi do ZUNO ZÓNY. Rádi vás uvidíme a pomůžeme vám, s čímkoliv je třeba. Poradíme, jak co nejefektivněji využít služeb ZUNO. A navíc se můžete těšit na zajímavé lidi a netradiční pojetí, které jinde jen tak neuvidíte.

Kdo stojí za Zuno

ZUNO je sice úplně nová banka, ale stojí za ní silná a stabilní bankovní skupina Raiffeisen Bank International.

Tady je pár faktů:

  • Raiffeisen Bank International, vlastně „matka“ ZUNO, patří mezi bankovní lídry střední a východní Evropy.
  • RBI najdete v 17 zemích, ať už v podobě široké sítě bank nebo leasingovek a dalších finančních společností.
  • Banka poskytuje služby 13,5 milionu klientů ve svých 3 000 pobočkách.
  • V roce 2010 dosáhla banka zisk před zdaněním téměř 1,3 mld. €
  • Máme na čem stavět, co říkáte? ZUNO ale míří jinam než jeho matka. Naším domovem je internet. Pokud nás přece jen chcete vidět na vlastní oči, můžete přijít do ZUNO ZÓNY v srdci Prahy.

Zuno banka inovace

Zuno banka přináší skvělé inovace a nové produkty do oblasti českého bankovnictví. Pryč jsou doby, kdy jsme si nemohli pořádně vybrat mezi bankami, jelikož nabízely prakticky stejné produkty. Už pryč jsou doby, kdy musíte platit za vedení obyčejného běžného účtu. Pryč jsou doby, kdy si připlácíte za internetové bankovnictví. Se Zuno bank je to přesně na opak. Vedení účtu zdarma, připisování výhodnějších úroků a pokud budete využívat internetové bankovnictví, Zuno bank bude jenom ráda a ocení vás za to.

Skvělé úroky bez poplatků, to je také ZUNO

Zuno bank však není pouze levná banka. Jde o skvělého partnera v oblasti spoření, jelikož využívá všech zákonných prostředků k tomu, aby vaše výnosy byly maximální a nesnižovaly je zbytečně nějaké daně a další poplatky. Zuno bank zasáhla trh přesně v tu dobu, kdy bylo potřeba. Všechny současné velké banky totiž nabízejí podobné produkty, nepřehledné ceníky a složité finanční nabídky.

Zuno banka je jednoduchá

Zuno bank je jednoduchá, jasná a levná. Vedení účtu zdarma je základ. Úročení v řádu procent v porovnání s úročením v řádu desetinek procent u velkých bank je druhým výrazným plusem. A na závěr – jasná struktura, přehledné finanční produkty a skvělé obchodní podmínky.

Zuno banka – solidnost na tradičních základech

Zuno banka je opravdový partner, za kterým stojí silná finanční instituce Raiffeisen bank, takže není potřeba se o nic bát. Pojištěné vklady jsou stejně jako u ostatních bank, tudíž se klienti Zuno bank nemají o co bát. Vyzkoušejte i vy mimořádně výhodné podmínky, které Zuno bank nabízí. Kód banky 2310.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!