WüstenrotTím začala historie stavebního spoření na evropském kontinentě a také stavební spořitelny Wüstenrot, která se stala základem velké finanční skupiny Wüstenrot. Na základě expanze do mnoha evropských zemí a také spojením s jednou z největších německých pojišťovacích společností Württembergische AG se Wüstenrot stal významnou mezinárodní finanční institucí.

SMS půjčka Ferratum vyřeší vaše nenadále problémy.

Wüstenrot v České republice

I v naší malé zemi je jméno Wüstenrot úzce spojeno s počátky stavebního spoření. Wüstenrot – stavební spořitelna, a.s. zahájila svou činnost na podzim roku 1993, v roce, kdy byl přijat nový zákon o stavebním spoření. Od té doby si získala důvěru statisíců spokojených klientů, kterým stavební spoření umožnilo financovat jejich bydlení, vytvořit finanční rezervy na stáří i ušetřit si peníze na jiné potřeby. Stejně jako v mateřských zemích i v České republice bylo záměrem Wüstenrotu poskytnout klientům ucelený soubor finančních služeb z oblasti rodinných financí. Po stavebním spoření přišlo hned v roce 1999 životní pojištění, začátkem roku 2003 nabídl Wüstenrot hypotéky jako další formu financování bydlení. V roce 2006 bylo portfolio Wüstenrotem poskytovaných služeb rozšířeno o neživotní pojištění, zaměřené především na pojistnou ochranu rodiny a bydlení a pojištění motorových vozidel. Další významný mezník v rozvoji služeb Wüstenrotu představovalo zavedení depozitních produktů a internetového bankovnictví na přelomu let 2010 a 2011. Dnes je Wüstenrot finanční skupinou, kterou tvoří čtyři společnosti. Díky jejich úzké spolupráci a společné obchodní síti finančních poradců má klient Wüstenrotu svého osobního finančního poradce, a tím všechny potřebné služby snadno dostupné pod jednou střechou.

Česká spořitelna půjčky jsou vhodné jak pro podnikatele tak pro běžné občany. Česká spořitelna je největší tuzemská finanční instituce.

O bance Wüstenrot

Nejenom stavební spořitelna, ale také hypoteční banka a univerzální pojišťovna (s oddělenými entitami pro životní a neživotní pojištění) nabízející kompletní portfolio bankovních a stavebně spořicích produktů. Velmi povedená reklama na životní pojištění ProSichr, která je opravdu vtipná, což bývá u reklam orientovaných na finanční produkty dnes naprostou výjimkou – jen tak dál! Wüstenrot je nejen v naší zemi spojen s úplnými počátky stavebního spoření. Jeho tradice sahá až k roku 1921. Původně vznikl v Německu, ale velice záhy se rozšířil do celé Evropy. U nás se objevil v roce 1993 a díky kvalitním službám řady jejich klientů neustále rostly. Dnes patří k jedné z nejvyhledávanějších společností na finančním trhu, která napomáhá lidem pořídit si své vlastní bydlení.

Dnes už se zdaleka nejedná jen o stavební spoření. Společnost se v současné době zaměřuje na poskytování veškerých služeb, které souvisí s rodinnými financemi. Již od roku 1999 si tak klienti mohou u Wüstenrot zřídit třeba životní pojištění. Od roku 2005 pak rozšířila možnosti pořízení vlastního bydlení i o další možný způsob, a to hypotéky. Řady klientů se tak ještě více rozrostly. Již o rok později však začala poskytovat i neživotní pojištění. To zahrnuje např. pojištění majetku, motorových vozidel atd. Dnešní klient si tak u Wüstenrot může zřídit všechny služby, které by měli jeho i jeho rodinu nejvíce zajímat. Proto ve svém profilu společnost udává, že lze najít veškeré důležité finanční střechy pod jednou střechou, a to právě u Wüstenrot. Klienti tak mohou nejen zhodnotit naspořené peníze, ale dopřát si třeba i nový byt či dům. A pokud už mají nějaký majetek, mohou si ho zabezpečit pomocí pojištění. Totéž platí i pojištění všech členů rodiny. Služby, které Wüstenrot nabízí, tak osloví téměř každého.

Nejdelší tradici má Wüstenrot přece jen v oblasti stavebního spoření. Stavební spoření je výhodné pro klienty zejména proto, že podle výše vložených finančních prostředků získává klient i státní příspěvek. Zisky z takovéhoto spoření jsou tak poměrně velké. Na internetu si může klient lehce zjistit v přehledných tabulkách, s kolika penězi může za šest, sedm, osm nebo deset let počítat podle výše měsíční splátky, pokud se rozhodne pro stavební spoření od Wüstenrot. K dispozici je i jednoduchá kalkulačka, pomocí níž si kdokoliv může vytvořit nejen simulaci stavebního spoření, ale i hypotečního úvěru nebo povinného ručení. Ještě než potencionální klient kontaktuje některou z poboček Wüstenrot, sám si může udělat přehled o tom, co mu tato společnost poskytne. Především o co by měl zájem a jaké výhody mu to přinese? Nejen když potřebujete vlastní bydlení, se vyplatí obrátit se na Wüstenrot. Nabízí totiž kvalitní služby prověřené tradicí. Již v době svého vzniku totiž proklamovala heslo, že jejím cílem je pro každou rodinu střecha nad hlavou. Této idey se drží i dnes a navíc ji obohatila i o další služby. To je dost dobrých důvodů proč volit právě Wüstenrot.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!