VolksbankVolksbank.cz působí na tuzemském trhu od roku 1993, od 1. ledna 1997 jako samostatná akciovka Volksbank CZ, a.s. Volksbank CZ je výbornou obchodní bankou se širokou nabídkou bankovních produktů a služeb pro lidi, malé a střední firmy, obce a města, podobně jako bytová družstva, developerské společnosti a společnosti ze zemědělského sektoru. Cílem Volksbank je být zákazníkům důvěryhodným finančním poradcem. Díky velkému pochopení a znalosti jejich potřeb je Volksbank schopna pro ně nabízet individuální řešení, o kterých je přesvědčena, že jim pomůže. Není pouze klasickým prodejcem bankovních produktů – bankovnictví chápe hlavně jako službu, která vede ke vzájemné prosperitě a růstu. Svým klientům pomáhá zhodnotit jejich peníze a investice, poskytuje jim srozumitelné finanční a bankovní poradenství i špičkovou osobní péči. Tímto způsobem usiluje o to, aby bankovnictví znovu získalo svůj původní osobní charakter.

Česká spořitelna půjčky jsou vhodné jak pro podnikatele tak pro běžné občany. Česká spořitelna je největší tuzemská finanční instituce. Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na iPhonu.

Akcionáři Volksbank

Banka Volksbank úspěšně působí na našem trhu už od roku 1993. Majoritním akcionářem banky je Sberbank Europe AG. Sberbank Europe AG sídlí ve Vídni a jejím jediným vlastníkem je od 15. 2. 2012 ruská banka Sberbank. Sberbank Europe kontroluje úspěšnou a expandující síť bank v osmi zemích střední a východní Evropy: na Slovensku, v České republice, Maďarsku, Slovinsku, Chorvatsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku a na Ukrajině. cgaff_pujckomat_nb_630x400.jpgSberbank je největší ruská banka, spravuje asi 27 procent veškerých bankovních aktiv v Rusku a zaměstnává okolo 240 tisíc zaměstnanců. Majitelem a majoritním akcionářem Sberbank je Ruská národní banka, která vlastní 50 akcií % plus jednu akcii. Dalšími akcionáři banky je asi 245 tisíc právnických a fyzických osob. Sberbank provozuje nejrozsáhlejší celostátní síť poboček. Více než 19 tisíc poboček je kontrolováno 17 oblastními centrálami. Banka má také dceřiné banky v Kazachstánu, na Ukrajině a v Bělorusku, pobočku v Indii a zastoupení v Německu, v Číně a nejnověji také ve Švýcarsku a v Turecku. Odkoupením Volksbank International dostala Sberbank zastoupení v dalších devíti zemích Evropy. Sberbank Rusko byla založena roku 1841. V dnešní době je moderní bankou s kompletními službami, která dokáže uspokojovat potřeby různých skupin klientů a nabízí jim široké portfolio finančních služeb.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!