AXA BankSpolečnost AXA Bank, a. s. je součástí mezinárodní společnosti AXA Bank Europe se sídlem v Belgii a také mezinárodní skupiny AXA Group. Mateřská společnost AXA Bank Europe se pyšní více než stoletou tradicí a v současnosti patří v hodnocení mezi 50 nejbezpečnějších bank celého světa. Finanční skupina AXA pak patří celosvětově mezi největší správce aktiv. AXA Bank na českém trhu působí jako internetová banka, díky čemuž může svým klientům nabídnout příznivější ceny za služby než běžné “kamenné” banky. Cílem banky je proto poskytování flexibilních, rychlých a bezpečných služeb zcela zdarma nebo jen za minimální poplatek. V rámci bankovních služeb společnost AXA nabízí spořící účet doplněný o možnost platební karty. Díky spolupráci s ostatními členy finanční skupiny AXA je ale banka schopna poskytovat rozsáhlé portfolio moderních finančních produktů i pro tu nejnáročnější klientelu. Původně byla AXA čistě pojišťovna, která před lety začala nabízet první bankovní službu – spořící účet, který dlouho, zejména díky úrokové sazbě, platil za nadstandard. Nyní je bohužel trochu válcován nově příchozími bankami jako ZUNO, Equa bank či Air bank. Naším cílem je zlepšovat kvalitu bankovních služeb, které jsou díky nám flexibilní, bezpečné a zcela zdarma – nebo jen za minimální poplatek. Banka AXA Česká republika je pobočkou společnosti AXA Bank Europe, jež sídlí v Belgii. Společně s více než 100 letou zkušeností je to společnost patřící mezi 50 nejbezpečnějších bank na světě. Banka AXA je rovněž součástí skupiny AXA Group, která je jedním z největších světových správců aktiv. Banka AXA Česká republika využívá tuto širokou základnu zkušeností a stability, aby v České republice zajistila běžným zákazníkům něco navíc. Jako “internetová banka” nabízí svým zákazníkům příznivější ceny než tradiční “kamenné banky”. Cílem Banky AXA v České republice je poskytovat zákazníkům praktické produkty, které se snadno používají, bezplatné základní služby a výhodné úrokové sazby.

Česká spořitelna půjčky jsou vhodné jak pro podnikatele tak pro běžné občany. Česká spořitelna je největší tuzemská finanční instituce.

AXA pojišťovna

AXA pojišťovna má pro své klienty připraveny dvě hlavní kategorie pojištění: pojištění bydlení a pojištění vozidel podobně jako Česká pojišťovna. Pojišťovna AXA tedy umožňuje snadno pojistit nejen byty a domácnosti, ale i stavby a vozidla, která můžete pojistit formou zákonného i havarijního pojištění.

Servis24 přihlášení vám umožní snadný online přístup k vaším financím. Servis24 přihlášení na účet je možné provést i na iPhonu.

AXA v České republice

AXA zahájila svou činnost na českém trhu v roce 1998 pod obchodním jménem WASS YT s.r.o., aby se v následujícím roce přejmenovala na CSWIN FINANCIAL SERVICES s.r.o.. V následujících letech změnila název ještě dvakrát – nejprve na Winvest Finanční poradci s.r.o. a poté na AXA Česká republika s.r.o., který jí zůstal do dnes. V České republice se AXA zaměřuje zejména na poskytování životního a penzijního připojištění. Soukromým i firemním klientům nabízí AXA řešení, jež vyhovuje jejich individuálním potřebám. AXA se v oblasti vztahu k zákazníkovi snaží o tvorbu hodnot, které mají pro klienta smysl.

Globální skupina AXA

V oblasti finančního zabezpečení a správy majetku je AXA přední světovou společností působící zejména v Evropě, Severní Americe a v Asii. V celosvětovém měřítku má AXA přibližně 52 milionů klientů, 120 tisíc zaměstnanců, 400 tisíc akcionářů a celkový roční zisk společnosti již přesáhl 93,6 miliard EUR. Vysoký počet klientů přináší skupině AXA možnost spravovat zhruba 1,3 bilionu EUR.

AXA penzijní fond

AXA penzijní fond, a. s. působí na českém finančním trhu již od roku 1994 (do března 2007 ještě pod názvem Winterthur penzijní fond a.s.). V počtu klientů zaujímá AXA Penzijní fond na trhu penzijního pojištění v České republice významnou pozici, je třetím největším penzijním fondem (dle tržního podílu). AXA penzijní fond je českou veřejností i odborníky vnímán jako stabilní a spolehlivá společnost, která může nabídnout bohaté a dlouholeté zkušenosti ze zdejšího trhu, ale která se zároveň opírá o silné zázemí mezinárodní finanční skupiny.Finanční skupina AXA patří k předním poskytovatelům životního pojištění a penzijního připojištění. Cílem společnosti je poskytnout svým klientům bezpečí jejich investic a maximálně je zhodnotit.

Zhodnocení penzijního fondu AXA

AXA penzijní fond dosáhl za rok 2011 zhodnocení ve výší 1,47%.

AXA penzijní fond patří mezi největší penzijní fondy v ČR, těží ze stabilního zázemí silné nadnárodní finanční skupiny.

ZÁKLADNÍ INFORMACE
Akcionář: AXA Life Ltd., Švýcarsko (37,11 %)
SOCIETE BEAUJON, Francie (55,74 %)
Váš penzijní účet spravuje: UniCredit Bank Czech Republic, a. s.
Počet klientů: 472 169
Průměrné zhodnocení: 1,64 %
Tržní podíl: 10,27 %

cgaff_lp_p_b_630x400.jpg

PROČ PRÁVĚ AXA PENZIJNÍ FOND?

Informujte se, co všechno Váš nový penzijní fond ještě umí.

  • Výhodné zhodnocení u přední světové pojišťovací skupiny AXA
  • AXA penzijní fond patří se 472 169 klienty mezi 4 největší penzijní fondy v České republice.
  • AXA penzijní fond spravuje klientům v České republice více než 33 miliard Kč, což ho řadí na přední místo mezi penzijními fondy.
  • Finanční skupina AXA má důvěru více než 80 milionů klientů po celém světě.
  • Členství v klubu AXA (AXA Club):
  • 1 % z každého nákupu s AXA kartou s úvěrovým limitem: při platbě mezinárodní platební kartou AXA s před schváleným úvěrovým limitem bez prokazování příjmu, Vám bude připsáno 1 % na Vás penzijního připojištění. Navíc může získat slevu až do výše 11 % v partnerských obchodech AXA Clubu
  • cestovní připojištění AXA Club Travel za zvýhodněnou cenu
  • finanční rezerva až 50 000 Kč (bez prokazování příjmů) a bezúročné období až 45 dní
  • asistenční služby v domácnosti v hodnotě 49 000 Kč ročně zdarma
  • Převádění bonusu AXA: bonus je pravidelně měsíčně převáděn z vašeho AXA Club individuálního konta jako příspěvek na penzijní připojištění nebo ho můžete jedenkrát ročně použít na úhradu pojistného či investici do jiného produktu finanční skupiny AXA


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!